من و باری که برش داشتم...

اتفاق خوبی برای من افتاده. اتفاقی درونی و شخصی که همه زندگی اجتماعی ام هم تحت تاثیرش رنگ دیگری به خود گرفته.

تصمیمی گرفته ام. مدت هاست البته اما اجرایش خیلی طول کشید. نمی دانم شاید دلش را نداشتم یا هر چی. اما بالاخره اتفاق افتاد و عملی شد.

تصمیم گرفته ام  آدم هایی را که از جنس من نیستند حذف کنم.  اتفاق ساده ای نیست. خیلی از این آدم ها سال ها جزء بهترین دوستانم بودند. یا شاید فکر می کردم که هستند.

دیگر خسته شده ام از کنار آمدن با هر عقیده ای که نه ربطی به من دارد و نه ربطی به زندگی ام. خسته شده ام از سکوت در مقابل حرف ها و اعمال قرون وسطایی. نمی کشم این مسایل را. همین. خسته شدم بس که به خودم گفتم باید احترام بگذاری، باید حق بدهی، باید با هر نوع تفکر و عقیده ای کنار بیایی. اما تازه گی فهمیده ام این کاری که می کردم کنار آمدن نبود، کنار کشیدن بود. قطع ارتباطم با آن دسته از ادم ها نشانه ی بی احترامی نیست. خسته شده ام از راه آمدن با کسانی که دیگر توی قوطی های عطاری هم نوع نگاهشان را پیدا نمی کنی.

من ادم مذهبی نیستم. ادم سنتی نیستم. آدم رودر بایستی هم نیستم. به روش خودم زندگی می کنم و این روش هر از گاهی تغییر هم می کند. نمی دانم چه شد که این همه سال این همه انرژی را هدر دادم به پای کسانی که یک هزارم من به عقایدم و روش زندگیم احترام نگذاشتند.

اما...

 دیگر اتفاق نخواهد افتاد....

چون من آدم تکرار اشتباهات هم نیستم...

.

.

.

پ.ن1: پروژه ام را تحویل دادم. طرح خوبی شد. در حد معمول و سواد من در طراحی معماری . نمره هم بدک نشد. به همان اندازه ای که حقم بود.  یک دنیا برنامه دارم برای تابستان. درس و کار و کلاس تری دی مکس. حس خوبی دارم. زندگی ام کمابیش مسیر خودش را یافته. آن گونه که خودم می خواهم.

پ.ن2:سریال  s.e.x. & .the.city را کم و بیش دوست دارم. بدک نیست برای این روزهای کوتاه فراغت .

 

/ 4 نظر / 20 بازدید
حبیب

عزیرم خیلی خوشحالم که داری به آرامش می رسی تنها آرزوی مانده من در زندگی سلامتی و آرامشت است به تمام تصمیماتت باور و یقین دارم و ایمان دارم که بهترین همسر دنیایی و از همه دنیا بیشتر عاشقتم در ضمن ایمان دارم در معماری هم بی نظیری معمار زندگی من ، همیشه عاشقتم

منم یک آریایی...///

هوای نبودنمان سنگین شد و هوای بودنمان آنسان نمیخواهم باشد که کسی را بیآزارد دیگر خوابهایم را با هیچکس قسمت نمیکنم که خواب بعد شب زنده داریم از پس شبگردیهایم امانم بریده است...آریایی و اوستایی باشید...///

ساناز

s.e.x and the city سریال نبود تا جایی که یادمه.یه فیلم بود...سریالش هم اومده؟؟؟؟؟؟؟؟

ساروی کیجا

آفرین واقعا